Niektórzy z naszych partnerów – plantatorów herbaty z regionu Darjeeling, z którymi współpracujemy od dziesięcioleci, posiadają również plantacje w regionie Assam. Cóż zatem prostszego i bardziej oczywistego, niż przeniesienie naszych sprawdzonych zasad działania do Assam?

A oto princypia, dzięki którym Teekampagne pozytywnie zmieniła rynek dla herbaty Darjeeling:

  • Ograniczenie różnorodności odmian

Skoncentrowanie się na kilku wysokiej jakości herbatach liściastych umożliwia duże jednorodne zakupy – a tym samym bezpośredni import z plantacji.

  • Brak pośredników

Unikamy wszelkich pośredników, którzy swój zysk wkalkulowują w cenę produktu – takich, jak  hurtownicy, importerzy i handel detaliczny. Poprzez nasz sklep internetowy dostarczamy smakoszom  herbaty ich towar bezpośrednio do domu.

  • Duże opakowania

Herbata może być przechowywana przez długi czas nie tracąc na jakości. Dlatego preferujemy duże opakowania, które pozwalają zmniejszyć ilość materiału używanego do produkcji opakowań i pozwalają uniknąć niepotrzebnego, drobnego i czasochłonnego przepakowywania.

Oferowane przez nas herbaty pochodzą wyłącznie z certyfikowanej uprawy organicznej i z uczciwego handlu. Każda partia jest dokładnie i anonimowo sprawdzana przez kilku niezależnych testerów herbaty oraz badana laboratoryjnie na ewentualne pozostałości związków chemicznych. Krok po kroku można prześledzić drogę każdej partii herbaty od producenta do konsumenta. Przestrzegając zasad pozwalających na handel herbatą na rozsądnych warunkach ekonomicznych, ekologicznych i społecznych Teekampagne stała się największym importerem herbaty Darjeeling na świecie. Teraz przenosimy te same pryncypia na herbatę z obszaru upraw w regionie Assam.